Sprawdź możliwości naszej aplikacji

Wypróbuj za darmo

Pobierz broszurę PDF

Zapoznaj się z ofertą platformy TwojaWypozyczalnia.pl

pobierz

Złóż zamówienie

Zamów system TwojaWypozyczalnia.pl już dziś w dogodnym pakiecie

zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

zapytaj

Poznaj korzyści dla Twoich Klientów

System TwojaWypozyczlania.pl to także liczne korzyści dla Twoich klientów, które zapewniają wygodę użytkowania i najlepszy dostęp do oferty w Twojej wypożyczalni.

Łatwy dostęp do oferty na Twojej stronie WWW

pokaż swoje produkty w internecieSystem TwojaWypozyczlania.pl to możliwość zapewnienia szybkiego i wygodnego dostępu do Twojej oferty w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Interaktywne rozwiązania znacznie rozszerzą funkcjonalność Twojej dotychczasowej lub zupełnie nowej strony WWW.

Sprawdzanie wolnych terminów o dowolnej porze

najlepszy program do rezerwacjiDzięki wykorzystaniu systemu TwojaWypozyczlania.pl klient odwiedzający Twoją stronę WWW w dowolnym momencie może sprawdzić dostępne terminy i natychmiast uzyskać informacje o dostępności wybranego produktu. Dzięki temu rozwiązaniu klient ma dostęp do informacji 24 godziny na dobę.

Samodzielna rezerwacja przez internet

system do rezerwacji onlineGdy klient znajdzie w Twojej ofercie interesujący go produkt może samodzielnie dokonać rezerwacji przy użyciu dostępnego narzędzia na stronie WWW. Sama rezerwacja to proces bardzo łatwy i intuicyjny a Ty masz pewność, że terminy rezerwacji nigdy nie pokryją się ze sobą.

Wygodne zarządzanie rezerwacjami

zarządzaj rezerwacjami z każdego miejsca na świeciePlatforma TwojaWypozyczalnia.pl udostępnia wybrane narzędzia zarówno Tobie, jak i klientom. Dzięki temu Ty w łatwo sposób możesz zarządzać bazą klientów, potwierdzać rezerwacje oraz operować cała wypożyczalnią. Klient mający dostęp do swojego konta posiada również szereg narzędzi ułatwiających kontakt z wypożyczalnią czy sfinalizowanie wynajmu.

Powiadamianie o zmianach w rezerwacjach

system statusów i powiadomieńPoprzez e-mail system sam powiadamia klientów o zmianach dotyczących założonych przez nich rezerwacji. Wszelkie działania klienta powiązanie z wynajmem są monitowane wiadomością e-mail na Twoją skrzynkę pocztową.

Automatyczne przypomnienia o zbliżających się terminach

klienci doceniają nasz programZdarza się czasem że klient zapomni o terminie wynajmu czy odbioru produktu z wypożyczalni. Problem ten zostaje wyeliminowany dzięki opcji powiadamiania klienta e-mailem o zbliżającym się terminie odebrania lub oddania produktu.

Obsługa klientów zagranicznych w ich języku

przyjmuj rezerwację w kilku językachJeśli wypożyczalnia oferuje swoje produkty również klientom z zagranicy, wówczas przydatna będzie opcja wyboru języka, dzięki której Twoja oferta jak również cały system rezerwacji będzie dostępny dla klientów w ich ojczystym języku.

Satysfakcja z jakości obsługi na najwyższym poziomie

bądż innowacyjny - korzystaj z najnowocześniejszego oprogramowaniaKorzystanie z systemu TwojaWypozyczlania.pl niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla Ciebie jak i Twoich Klientów. Innowacyjne podejście do prezentacji oferty powoduje budowanie nowoczesnej marki Twojej wypożyczalni a zadowoleni klienci chętnie podzielą się opinią swoim znajomym, polecając im skorzystanie z Twoich usług.