Sprawdź możliwości naszej aplikacji

Wypróbuj za darmo

Pobierz broszurę PDF

Zapoznaj się z ofertą platformy TwojaWypozyczalnia.pl

pobierz

Złóż zamówienie

Zamów system TwojaWypozyczalnia.pl już dziś w dogodnym pakiecie

zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

zapytaj

Poznaj korzyści dla Twojej wypożyczalni

Aplikacja TwojaWypozyczalnia.pl to nie tylko program do zarządzania wypożyczalnią. To również najlepsza promocja Twojej wypożyczalni, ogromne oszczędności oraz krok naprzód w kierunku zwiększenia innowacyjności w stosunku do konkurencji.

Wzrost wydajności pracy

Wydajny i łatwy system zarządzania wypożyczalnią

system do zarządzania wynajmemSystem TwojaWypozyczalnia.pl powstał w wyniku realizacji zapotrzebowań wypożyczalni oraz ich sugestii. Dzięki temu, w opinii wielu użytkowników jest najbardziej intuicyjnym i najłatwiejszym w obsłudze rozwiązaniem, będąc jednocześnie jedyną na rynku platformą która w kompleksowy sposób pozwala zarządzać wypożyczalnią i poszczególnymi jej aspektami działalności.

Automatyczne powiadomienia dla wypożyczalni i klientów

automatyczne powiadomienia w programie w przypadku rezerwacjiAplikacja automatyzuje proces informowania zarówno wypożyczalni jaki i klientów o zbilżających się terminach wydania czy odbioru produktu, ich zwrotu lub innych statusów (cyklicznych przeglądów, zaplanowanych napraw itp.) Dzięki wysłanej wiadomości e-mail nie musisz pamiętać o zaplanowanych zadaniach a klient nie zapomni o zobowiązującym go terminie.

Sprawdzanie oferty i terminów bezpośrednio na stronie WWW

program do rezerwacji onlineAby wyjść naprzeciw oczekiwań coraz bardziej wymagającego klienta należy udostępnić mu na stronie WWW możliwość wygodnego sprawdzenia terminów i wykonania rezerwacji o dowolnej porze. Dzięki temu nasza oferta dostępna jest do wglądu 24 godziny na dobę a wbudowane narzędzie kalendarza pozwala sprawdzić wolne terminy i dokonać rezerwacji w dogodnym dla klienta momencie – bez wychodzenia z domu.

Obsługa klientów zagranicznych w ich języku

obsługa klientów zagranicznych w dowolnym językuJeśli wypożyczalnia oferuje produkty również klientom z zagranicy, wówczas przydatna będzie opcja wyboru języka, dzięki której Twoja oferta jak również cały system rezerwacji będzie dostępny dla klientów w ich ojczystym języku

Oprogramowanie pracujące dla Ciebie 24 godziny na dobę

system rezerwacji online przez 24hAplikacja TwojaWypozyczalnia.pl pracuje 24 godziny na dobę. Gdy już skończyłeś pracę w swoim biurze system nadal ma możliwość przyjmowania rezerwacji od klientów, sprawdzania dostępnych wolnych terminów i pilnowania, aby wszelkie zapytania do klientów czekały na Ciebie w jednym miejscu. To doskonały sposób na to, aby wyróżnić swoją wypożyczalnię i być o krok przed konkurencją nawet wtedy, gdy nie masz możliwości odebrania telefony od klienta.

Budowanie nowoczesnej marki wypożyczalni

Innowacyjna obsługa klientów na własnej stronie WWW

zintegruj wypożyczalnię z oprogramowaniemDzięki aplikacji TwojaWypozyczlania.pl możliwa jest pełna obsługa klienta bezpośrednio poprzez stronę WWW. Jeśli już posiadasz stronę to dzięki interaktywnemu systemowi do rezerwacji Twój klient będzie mógł samodzielnie dokonywać formalności rezerwacyjnych. Jeśli dopiero myślisz o stworzeniu swojej witryny będziesz mógł to zrobić w kliku prostych krokach korzystając z wbudowanych narzędzi do tworzenia stron WWW.

Skuteczna promocja własnej wypożyczalni

wyprzedź konkurencję i promuj swoją firmę w internecieAplikacja wprowadza w Twojej wypożyczalni innowacje, dzięki której Twoi klienci będą mogli wygodnie i o dowolnej porze zapoznać się z ofertą, samodzielnie sprawdzić wolne terminy i dokonać rezerwacji wybranego produktu. Co ważne – dając do dyspozycji klientów tak innowacyjne i nowoczesne narzędzie promowana jest przy tym własna marka Twojej wypożyczalni.

Komunikacja i marketing

zdobywaj klientów w internecie - przyjmuj rezerwacje i zlecenia onlineTwojaWypozyczalnia.pl pilnuje, aby komunikacja z klientem była możliwa nawet poza godzinami pracy. System zbierze wszelkie zapytania klientów w jedno miejsce tak, aby można było następnego dnia odpowiedzieć na wszystkie. Gdy zbliża się termin wydania lub odbioru produktu system powiadomi zarówno Ciebie jak i klienta e-mailem. W ten sposób system informuje o najważniejszych zdarzeniach.

Podtrzymywanie relacji z klientami

program do zarządzania relacjami klientów wypożyczalniKomunikacja z klientem poprzez system TwojaWypozyczalnia.pl sprzyja pozytywnym relacjom. Dzięki wbudowanemu narzędziu klienci mogą otrzymywać rozmaite powiadomienia o promocjach w Twojej firmie, zaproszenia do odwiedzenia wypożyczalni lub inne informacje istotne z punktu widzenia prawidłowej relacji z klientem. Wszystko może odbywać się w automatyczny sposób oczywiście w Twoim imieniu.

Wyróżnianie się na tle konkurencji

najlepszy program do rezerwacji i obsługi wynajmu w PolsceRozwiązania, jakie oferuje cała aplikacja TwojaWypozyczalnia.pl powodują, że skutecznie wyróżnisz się na tle konkurencji. Klienci w ten sposób utrwalą sobie pozytywny wizerunek nowoczesnej , stawiającej na wysoką jakość obsługi firmy. Innowacyjność, stały dostęp do oferty, samodzielna możliwość rezerwacji on-line czy automatyczne powiadomienia e-mailem to atuty, które pracują na sukces Twojej wypożyczalni.

Redukcja kosztów

Brak kosztów obsługi informatycznej

obniż koszty prowadzenia wypożyczalniDzięki zaawansowanym narzędziom i automatyzacji wielu procesów aplikacja TwojaWypozyczalnia.pl umożliwia obsługę klientów na znacznie lepszym poziomie. Dzięki stałemu wsparciu technicznemu zawsze masz pewność, że jesteś w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi.

Najlepsza technologia za niewielkie pieniądze

najlepszy program dla wypożyczalniDzięki wdrożeniu systemu TwojaWypozyczalnia.pl masz dostęp do najnowocześniejszego rozwiązania, aktualizowanego automatycznie do najnowszej wersji. Nie trzeba angażować dużych środków finansowych w sprzęt , oprogramowanie czy utrzymanie zespołu informatycznego. Zamiast tego otrzymujesz najlepsze narzędzie na rynku.

Wygoda korzystania i jednego kompleksowego narzędzia

generuj umowy i wystawiaj fakturyZamawiając aplikację TwojaWypozyczalnia.pl otrzymujesz wygodę korzystania z jednej, kompleksowej platformy zastępującej wszystkie dotychczasowe narzędzia związane z wynajmem czy dokumentacją.

System dopasowany pod Twoje wymagania

Idealnie dopasowany do aktualnych potrzeb

dopasuj oprogramowanie do swoich potrzebDzięki odpowiednim pakietom jest możliwość wyboru zakresu funkcji systemu TwojaWypozyczlania.pl do aktualnych potrzeb wypożyczalni. Już na etapie składana zamówienia można określić sposób integracji wyszukiwarki produktów i automatycznej rezerwacji z Twoją stroną WWW lub też uruchomić zupełnie nową stronę w oparciu o jeden z ponad 100 szablonów. Możesz też zamówić całkowicie indywidualny projekt graficzny wraz z pełną identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Rozszerzenia funkcjonalności

rozbuduj możliwości programu o swoje potrzebyW każdym momencie możesz dopasować platformę TwojaWypozyczalnia.pl do aktualnych potrzeb, zwiększając funkcjonalność systemu. Dobierając odpowiedni pakiet można dostosować zakres funkcji systemu do aktualnych potrzeb Twojej wypożyczalni.

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

bądź zawsze na bieżąco - automatyczna aktualizacjaLogując się do systemu TwojaWypozyczlania.pl masz pewność, że korzystasz zawsze z najnowszej, najbardziej aktualnej wersji oprogramowania. Wszelkie usprawnienia czy narzędzia są na bieżąco aktualizowane i wprowadzane całkowicie bezpłatnie.

Obsługa klientów zagranicznych w ich języku

oprogramowanie pozwala na pracę w kilku językachJeśli wypożyczalnia oferuje swoje produkty również klientom z zagranicy, wówczas przydatna będzie opcja wyboru języka, dzięki której Twoja oferta jak również cały system rezerwacji będzie dostępny dla klientów w ich ojczystym języku.

Wygodne zarządzanie całą siecią placówek

obsługa sieci placówek i oddziałówWdzięki aplikacji możliwa jest obsługa wielu adresów wypożyczalni. Można dodawać nieskończenie wiele oddziałów i udostępniać możliwość odbioru lub zwrotu produktu w każdym z nich. Dodatkowo istnieje możliwość skonfigurowania dostarczenia i odbioru produktu pod konkretny adres.

Program współtworzony przez wypożyczalnie

intuicyjny program dla wynajmuOd samego początku system TwojaWypozyczlania.pl tworzony był przy współpracy z wypożyczalniami, które sprawdzamy możliwości systemu, zgłaszały pomysły i poprawki oraz wyznaczały kierunek rozwoju oprogramowania. W połączeniu z doświadczeniem zespołu tworzącego system powstało narzędzie idealnie wpasowujące się w potrzeby wypożyczalni.