Sprawdź możliwości naszej aplikacji

Wypróbuj za darmo

Pobierz broszurę PDF

Zapoznaj się z ofertą platformy TwojaWypozyczalnia.pl

pobierz

Złóż zamówienie

Zamów system TwojaWypozyczalnia.pl już dziś w dogodnym pakiecie

zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

zapytaj

Możliwości

Innowacyjne rozwiązania w zakresie prowadzenia własnej wypożyczalni i obsługi na najwyższym poziomie – poznaj unikalne możliwości aplikacji TwojaWypożyczalnia.pl

Wszystkie niezbędne narzędzia w zasięgu ręki

Zamawiając jeden z pakietów aplikacji TwojaWypozyczlania.pl otrzymują Państwo komplet narzędzi niezbędnych do prowadzenia wypożyczalni, począwszy od systemu do rezerwacji, zarządzania w łatwy sposób własną ofertą aż do tworzenia stron wyprzedzających konkurencję funkcjonalnością i przejrzystością.

Oprogramowanie pracujące dla Ciebie 24 godziny a dobę

Aplikacja TwojaWypozyczalnia.pl pracuje 24 godziny na dobę. Gdy już skończyłeś pracę w sowim biurze system nadal ma możliwość przyjmowania rezerwacji od klientów, sprawdzania dostępnych wolnych terminów i pilnowania, aby wszelkie zapytania od klientów czekały na Ciebie w jednym miejscu. To doskonały sposób na to, aby wyróżnić swoją wypożyczalnię i być o krok przed konkurencją nawet gdy nie masz możliwości odebrania telefonu od klienta.

Intuicyjne zarządzanie wypożyczalnią i procesem rezerwacji

Poprzez aplikację TwojaWypozyczalnia.pl obsługa rezerwacji jest banalnie prosta- możesz zarządzać zarówno rezerwacjami klientów z Internetu jak również tymi utworzonymi na miejscu w firmie. Dzięki temu to wielozadaniowe narzędzie pozwala na jednym kalendarzu wyświetlić wszystkie zaplanowane rezerwacje, a Ty nie musisz pamiętać o żadnym z nich – w razie potrzeby system sam przypomni wiadomością e-mail o terminie wydania czy zwrotu produktu zarówno Tobie jak i klientowi.

Najlepsza promocja marki Twojej wypożyczalni

Rozwiązania aplikacji TwojaWypozyczalnia.pl powodują, że oprócz dodania innowacyjnych rozwiązań automatyzujących procesy rezerwacji, obsługi klienta oraz tworzenia nowoczesnego wizerunku własnej firmy, platforma oferuje możliwość promowania własnej marki w wynikach wyszukiwania. To najlepszy sposób na promocję dostępny na rynku – jeśli interesują Cię zaawansowane możliwości promowania Twojej wypożyczalni – skontaktuj się z nami.

Udostępnianie rezerwacji online na zewnętrznych stronach i portalach

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz teraz udostępnić klientom nie tylko widok swojej oferty, ale także umożliwić im rezerwację bezpośrednio z nowej, utworzonej w systemie TwojaWypozyczlania.pl strony WWW. Jeśli już posiadasz swoją witrynę w Internecie nie musisz z niej rezygnować – dzięki możliwości połączenia istniejącej strony z wyszukiwarką produktów możesz zmienić zwykłą stronę internetową w doskonałe miejsce, gdzie potencjalni klienci mogą natychmiast dopełnić formalności zmierzających do utworzenia rezerwacji.

Wygodne zarządzanie całą siecią placówek

Dzięki aplikacji możliwa jest obsługa wielu adresów wypożyczalni. Można dodawać nieskończenie wiele oddziałów i udostępniać możliwość odbioru lub zwrotu produktu w każdym z nich. Dodatkowo istnieje możliwość skonfigurowania dostarczenia i odbioru produktu pod konkretny adres.

Obsługa klientów zagranicznych w ich języku

Jeśli wypożyczalnia oferuje swoje produkty również klientom z zagranicy, wówczas przydatna będzie opcja wyboru języka, dzięki której Twoja oferta jak również cały system rezerwacji będzie dostępny dla klientów w ich ojczystym języku.

Pełna niezależność sprzętowa

Aplikacja TwojaWypozyczlania.pl jest całkowicie niezależnym systemem do rodzaju sprzętu, systemu operacyjnego czy miejsca na świecie. Oznacza to że nie wymaga żadnych instalacji na komputerze ani wykupowania licencji – wypożyczalnią możesz zarządzać z każdego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia mającego dostęp do Internetu.

Automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji

Logując się do systemu TwojaWypozyczlania.pl masz pewność, że korzystasz zawsze z najnowszej, najbardziej aktualnej wersji oprogramowania. Wszelkie usprawnienia czy narzędzia są na bieżąco aktualizowane i wprowadzane całkowicie bezpłatnie.