Sprawdź możliwości naszej aplikacji

Wypróbuj za darmo

Pobierz broszurę PDF

Zapoznaj się z ofertą platformy TwojaWypozyczalnia.pl

pobierz

Złóż zamówienie

Zamów system TwojaWypozyczalnia.pl już dziś w dogodnym pakiecie

zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

zapytaj

Opis możliwości programu dostępnego w ramach platformy TwojaWypozyczalnia.pl

Spis treści

Pulpit Lista dodanych produktów Szczegóły produktu Baza klientów Kalendarz Tabela operacyjna Gotowe szablony Zaawansowany szablon cennika

Pulpit

Pulpit z najważniejszymi informacjami i dostępem do wszystkich funkcji programu.

„Na skróty” to łatwy dostęp do najważniejszych i najbardziej istotnych funkcji z punktu widzenia działalności wypożyczalni.

„Menu” to pozostałe, lecz nie mniej ważne funkcje na których można oprzeć działalność wypożyczalni.

widok strony głównej oprogramowania dla wypożyczalni

Lista dodanych produktów

Lista dodanych produktów do oferty wraz z unikalnym numerem inwentarzowym. W każdej chwili wypożyczalnia może dodawać lub usuwać produkty, tworzyć rezerwacje czy podejrzeć historię lub statystyki wynajmu. Dodawanie produktów jest bardzo proste i sprowadza się do uzupełnienia danych, które podpowiada system. Dzięki temu nie zapomnimy o podaniu istotnych dla klienta informacji dotyczących produktu. Gdy chcemy dodać dużą ilość produktów nie trzeba tego robić pojedynczo – wbudowane w system narzędzie pozwoli w bardzo krótkim czasie dodać do oferty nawet kilkaset produktów. Możliwe jest to poprzez import produktów używając pliku CSV. Sprowadza się to do pobrania odpowiedniego szablonu z atrybutami kategorii danego produktu, uzupełnienie go o wskazane dane a następnie zaimportowanie go do systemu.
Zarządzanie listą produktów w aplikacji

Szczegóły produktu

Karta produktu zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące danego produktu – opisy mogą być dodane w kilku wersjach językowych. Dzięki dostosowaniu atrybutów do zróżnicowanych kategorii produktów klient w łatwy sposób odnajdzie to, czego szuka w Twojej ofercie. Możliwe jest dodawanie dodatkowych regulaminów do pojedynczych produktów lub grup aby np. zabezpieczyć się przed wynajmem przez osoby, które nie ukończyły 21 lat. Karta produktu to również indywidualny kalendarz wraz z widocznymi statusami pojedynczego produktu. Statusy przedstawione są w graficzny sposób ułatwiając orientację i nawigację. Widok kalendarza można zmieniać na dany dzień, tydzień lub miesiąc. Dzięki niemu obsługa rezerwacji jest jeszcze prostsza a rezerwacji można dokonać bezpośrednio z kalendarza. Równie łatwo dodamy termin zaplanowanego serwisu czy zdarzeń cyklicznych.
widok produktu w systemie rezerwacji

Baza klientów

Dzięki swojej bazie klientów można wyjątkowo szybko i sprawnie zarządzać klientami w zakresie dodawania i edycji danych, kontaktu przy pomocy wiadomości e-mail oraz podglądu historii. Bezpośrednio z listy klientów możemy utworzyć rezerwację czy sprawdzić historię transakcji. W tym miejscu możesz również oceniać klienta, nadać odpowiedni status lub umieścić go na czarnej liście.
system do zarządzania klientami

Kalendarz

Interaktywny kalendarz zbiorczy pozwala wyświetlić statusy wszystkich produktów, pozostając przy tym przejrzystym i łatwym w użytkowaniu narzędziem do codziennej pracy. Dzięki wbudowanym filtrom możemy wyświetlić na kalendarzu tylko te produkty, które nas w danej chwili interesują. Stąd także utworzymy rezerwacje poprzez kliknięcie w wybrany termin, utworzymy przypomnienie o zbliżającej się naprawie czy ustawimy status cykliczny z powtarzalnością dzienną, tygodniową, miesięczną lub roczną.
program do rezerwacji i system rezerwacji w jednym

Tabela operacyjna

Tabela operacyjna to narzędzie dzięki któremu nie zapomnisz o żadnym zaplanowanym działaniu. Wszystkie zadania wyświetlane są chronologicznie w taki sposób, aby wykonane były zgodnie z zadanymi terminami. Istnieje możliwość zdefiniowania wysyłania automatycznego powiadomienia na maila, które przypomni pracownikowi o konieczności wykonania zadań.
tabela operacji w programie

Gotowe szablony

Platforma TwojaWypozyczalnia.pl umożliwia uruchomienie wyszukiwarki produktów i udostępnienie rezerwacji internetowej na własnej stronie WWW. Gwarantujemy wygodną i bezpośrednią integrację mechanizmu na Państwa witrynie. Jeśli chcą Państwo stworzyć zupełnie nową stronę internetową własnej wypożyczalni to system TwojaWypozyczlania.pl umożliwia takie działanie, udostępniając szereg narzędzi do tego celu. W kilku prostych krokach zbudują Państwo własną stronę WWW wykorzystując do tego jeden z kilkudziesięciu gotowych szablonów. W każdym z nich można dodać stosowną ilość zakładek i podstron łącznie z listą produktów, na której klient może dokonać rezerwacji produktu. Jeśli Państwa potrzeby przewyższają możliwości gotowych szablonów wystarczy zamówić pakiet z pełną identyfikacją wizualną Państwa firmy. Wykonamy stronę WWW opartą o indywidualny projekt, zapewnimy projekt zarówno wizytówek, papieru firmowego i logotypu.
wybór szablonu dla wypożyczalni

Zaawansowany szablon cennika

System umożliwia przypisanie dowolnej liczby produktów do utworzonych cenników. Dzięki temu modyfikacja ceny dla wielu produktów jest niezwykle łatwa i szybka. Generator cenników umożliwia zdefiniowanie ceny za wynajem od 1 minuty do 2 lat. System cenników uwzględnia wszelkie nietypowości poszczególnych branż, uwzględniając naliczanie minutowe, godzinowe, dniowe, miesięczne, tygodniowe, nawet „półdobowe”. Wszystko wg potrzeb wypożyczalni i specyfiki jej działania.
oprogramowanie umożliwia ustawienie indywidualnych cenników dla wybranych produktów